Reklama - Centurio Computers

Prejsť na obsah


SieťotlačVeľmi významnú časť našej produkcie tvorí reklamná a priemyselná sieťotlač . Zahŕňa širokú oblasť s veľkou rôznorodosťou materiálov / papier, textil, plast, kov, koža, sklo, PE fólia/, potláčaných fotostálymi a veľmi odolnými sieťotlačovými pigmentmi. Zabezpečujeme kompletnú dodávku od grafického návrhu až po finalizáciu.


Tampotlač


Je vhodnou doplnkovou technológiou, ideálnou na potlač rozmerovo menších reklamných predmetov ako sú perá, kľúčenky, zapaľovače, hodiny, kalkulačky a iné. Máme k dispozícii bohaté katalógy najrôznejších reklamných predmetov a darčekov vhodných pre Vás i Vašich obchodných partnerov.


Plotrovaná


Prostredníctvom rezacieho plotra, v možnej kombinácii s digitálnou tlačou Vám ponúkame interiérovú a exteriérovú grafiku. Táto grafika je vhodná napríklad na bilboardy, banerové plachty, polep automobilov , podlahovú grafiku, informačné a firemné tabule, nápisy...


Vyšívaná


Ide o veľmi efektný druh reklamy, ktorý dodá Vášmu reklamnému textilu alebo pracovným odevom punc exkluzívnosti. Ponúkame vyšitie loga na rozmanité druhy textilu, tričiek, polokošiel, utierok..., pričom zaručujeme vysokú životnosť výšiviek s možnosťou prania až do 90 stupňov.


Sublimačná


Je to moderná technológia potlače materiálov s prevažne syntetickým povrchom. Pôsobením vysokej teploty sa sublimačný atrament vyparí do potláčaného podkladu, výsledkom čoho je veľmi odolná a vysoko kvalitná potlač.


Obalový materiál


Pre úspešný predaj a transport Vášho výrobku ponúkame dodávku obalového materiálu ako sú krabičky rôznych typov a veľkostí, vkladače, vaky, tašky....


Firemné prezentácie

Vytvoríme kompletnú prezentáciu Vašej firmy podľa dodaných podkladov pre web, firemné akcie, výstavy, multimediálne prezentácie a workshopy. Dodávame tiež informačné letáky, pútače, firemné publikácie, CD/DVD a ďalšie druhy propagačných materiálov.
Tel.č.: 0905 456 727
E-Mail: centurio@centurio.sk
              Tuchyňa 110
               018 55, Tuchyňa
                                  Po-Pia   :   07:30 - 15:30
                                 So-Ne   :   ZATVORENÉ
                                  
Tel.č.: 0905 456 727
E-Mail: centurio@centurio.sk
              Tuchyňa 110
               018 55, Tuchyňa
                                  Po-Pia   :   07:30 - 15:30
                                          So-Ne   :   ZATVORENÉ
                                  
Návrat na obsah