Počítače - Centurio Computers

Prejsť na obsah


Zostavy a príslušenstvo


Aj napriek stúpajúcej obľube tabletov a mobilných telefónov tvoria stolné počítače a notebooky nenahraditeľnú súčasť podnikov a domácností. Pri výbere počítača je dôležité dopredu zvážiť účel za akým ho kupujete.
Kancelárske PC, so svojimi komponentmi aj cenou, sa budú významne líšiť od herných alebo grafických prístrojov. Ponúkame pre Vás poradenstvo a dodávku osobných počítačov, pracovných staníc, serverov i kancelárskej techniky vrátane príslušenstva podľa individuálnych potrieb.
Neoddeliteľnou súčasťou dodávok je kompletný záručný a pozáručný servis ako aj ponuka zálohovania, prípadne obnovy poškodených dát.


Siete


V súčasnej dobe je prenos a ochrana dát jedným z najdôležitejších mechanizmov, ktorý používame všetci v každodennom živote, či už ide o jednoduché prepojenie zariadení v domácnosti alebo komplikované siete vo väčšej spoločnosti, kde je zapojených množstvo zariadení, od ktorých závisí úspešný chod podniku.
Máme dlhoročné skúsenosti s projektovaním, realizáciou a spravovaním počítačových sietí. Pri technickej realizácii sa spoliehame len na osvedčené komponenty, ktoré sú zárukou bezproblémovej dlhoročnej prevádzky.


Tonery a cartridge


Do nášho sortimentu patria tonery do všetkých bežných typov laserových a atramentových tlačiarní, kopírok, multifunkčných zariadení a faxov . Ponúkame originálne aj ekonomicky výhodné kompatibilné náplne a tonery, s vysokým ohľadom na ekológiu.Kancelárska technika


Vybavíme Vašu prevádzku spoľahlivou kancelárskou technikou svetových značiek ( HP, Xerox, Canon, Epson) a zároveň Vám poskytneme kompletný záručný a pozáručný servis.


Spotrebná elektronika


Dodávame audio, video, projekčnú a ozvučovaciu techniku, podľa špecifických požiadaviek pre osobnú potrebu i pre firemné nasadenie.
Tel.č.: 0905 456 727
E-Mail: centurio@centurio.sk
              Tuchyňa 110
               018 55, Tuchyňa
                                  Po-Pia   :   07:30 - 15:30
                                 So-Ne   :   ZATVORENÉ
                                  
Tel.č.: 0905 456 727
E-Mail: centurio@centurio.sk
              Tuchyňa 110
               018 55, Tuchyňa
                                  Po-Pia   :   07:30 - 15:30
                                          So-Ne   :   ZATVORENÉ
                                  
Návrat na obsah