Etikety - Centurio Computers

Prejsť na obsah


Textilné
Zabezpečíme pre vašu výrobu dodávku textilných etikiet v monochromatickom alebo viacfarebnom prevedení, na biely alebo farebný podklad podľa Vašej predlohy. Podkladová páska môže byť z nylonového, polyesterového alebo saténového materiálu.


Samolepiace


Dodávame samolepiace etikety šité na mieru zákazníka s veľkou variabilitou farebnosti materiálov a tvarov. Etikety môžu byť vyrobené z bieleho, farebného, termocitlivého alebo fluoroscenčného materiálu a podľa potreby ešte potlačené vhodným grafickým motívom. Následne môžu byť etikety povrchovo upravené lakom, laminovaním alebo ražbou.
V závislosti od spôsobu použitia dodávame etikety z najrôznejších materiálov ako PVC, polyetylén, polyester, nylon, tyvek, samodeštrukčná fólia ...


Transferové


Technológiou potlače pomocou prenosnej fólie a následného zalisovania na potláčaný materiál , dokážeme preniesť efektnú a odolnú potlač na najrôznejšie druhy materiálov. Takáto potlač je veľmi žiadaná predovšetkým pri športovom oblečení, kde okrem kvalitnej potlače ponúka veľmi pohodlné nosenie a v mnohých prípadoch nahrádza nepraktické našívacie etikety.


Printetikety

Ponúkame veľmi obľúbené samolepiace etikety na hárkoch A4, určené pre dotlač na laserových, atramentových tlačiarňach a kopírovacích strojoch. Etikety sú vyrobené násekom hornej vrstvy s vysoko adhéznym akrylovým lepidlom. Archy printetikiet dodávame vo veľkom množstve rôznych veľkostí a tvarových výsekov.
Tel.č.: 0905 456 727
E-Mail: centurio@centurio.sk
              Tuchyňa 110
               018 55, Tuchyňa
                                  Po-Pia   :   07:30 - 15:30
                                 So-Ne   :   ZATVORENÉ
                                  
Tel.č.: 0905 456 727
E-Mail: centurio@centurio.sk
              Tuchyňa 110
               018 55, Tuchyňa
                                  Po-Pia   :   07:30 - 15:30
                                          So-Ne   :   ZATVORENÉ
                                  
Návrat na obsah